Fórum

Praca w Krakowie

2008. július 22. 14:20:21
kaja smolka
kaja-pont-smolka-kukac-testhr-pont-pl
Reprezentuję firmę doradztwa personalnego AG TEST HR. Obecnie przeprowadzamy proces rekrutacyjny dla naszego klienta, Banku będącego liderem w zakresie bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej, zarządzania aktywami i współpracy z klientem indywidualnym. W związku z rozwojem Centrum Operacyjnego wspomnianej instytucji w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PŁATNOŚCI
(j. węgierski)

Wymagania: bardzo dobra znajomość języka węgierskiego * komunikatywna znajomość języka angielskiego * mile widziane doświadczenie w obszarze bankowości, księgowości lub finansów * mile widziane doświadczenie w obsłudze płatności zagranicznych * obsługa komputera * odpowiedzialność * systematyczność * dokładność * komunikatywność * umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki: księgowa obsługa zleceń krajowych i zagranicznych * kontakt z klientem wewnętrznym * administrowanie bazą danych rachunków bankowych i dokumentacją operacyjną * administracja użytkowa aplikacjami rozliczeniowymi.

Wszystkim pracownikom oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i bogaty pakiet socjalny * pracę w energicznym, młodym zespole * możliwości rozwoju zawodowego.

W razie zainteresowania, proszę o kontakt:

kaja.smolka@testhr.pl

Hozzászólás
Neved - Imię:
Email címet nem szeretnék megadni - Nie chcę pisać adres email:
Ellenőrző mező - Pole kontrolne:
Írd be a fent látható kódot - Wpisz powyżej widoczny kod:
Kérek egy másik képet! - Poproszę inny kod!